روش های افزایش سایز آلت تناسلی

همه روش های افزایش سایز و اندازه آلت تناسلی ، اندام تناسلی در مردان

در این مقاله از سایت آرونیوز سعی داشته ایم تا مطلبی با توضیحی مفصل را با ذکر انواع و اقسام روش های متداول، برای افزایش سایز آلت تناسلی یا اندام تناسلی آقایان داشته باشیم. در این مطلب تلاش گردیده تا کلیه روش ها اعم از سنتی و دارویی مفصلا گرداوردی شود تا مخاطب آن از مراجعه به سایر سایت ها بی نیاز گردد. پس با ما همراه باشید تا جامع ترین مطلب را در این زمینه خدمتتان ارائه نماییم.

 

تعریف کلی برای افزایش سایز آلت تناسلی / بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان

بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش‌هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر، طول یا سفت شوندگی (نعوظ) آلت تناسلی انسان انجام می‌گیرند. دامنه شیوه‌های موجود از ورزش‌های دستی تا دستگاه‌های کشنده و آویزان کردن وزنه و جراحی را در بر می‌گیرد که با گزارش‌هایی از موفقیت و شکست در سراسر جهان همراه بوده‌اند. با این که مضر بودن برخی روش‌ها کاملاً بر همگان آشکار شده‌است اما باقی روش‌ها می‌توانند تا حدودی نتیجه‌بخش باشند. اغلب در تبلیغ محصولات تقلبی، تفاوت میان تغییر اندازه موقتی، نعوظ و تغییر اندازه دائمی صراحتا بزرگنمایی به دور از واقعیت می شود.

روش های افزایش سایز آلت و اندام تناسلی

۱- جراحی: هیچ نوع عمل جراحی در دنیا وجود ندارد که بدون عوارض و ریسک بالا باشد. با این حساب و طبق تحقیقات بعمل آمده هنگامی که فرد برای جراحی آلت تناسلی خود به پزشک مراجعه می کند و پزشک نیز او را در کم و کیف خطرات و عوارض احتمالی این کار قرار می دهد، در این هنگام فرد متقاضی از تصمیم اش صرفنظر کرده و این ریسک را نمی پذیرد. پس بطور کلی پرداختن به این مورد آنچنان کار آمد و مفید نخواهد بود.

۲- قرص ها، مکمل های دارویی و انواع پمادها: قطعا شما هم تا حدود زیادی از این دست تبلیغات را در فضای اینترنت و یا ماهواره دیده اید. این شیوه همانطور که میدانید تقلب ها و جعل های گاه پر خطر و گاه بی خطر را در خود جای داده است و از همین روی مصرف دارو یا مکمل به صورت خودسرانه و بدون مراجعه به پزشک متخصص می تواند مشکل ساز شود.

۳- روش های فیزیکی: در این شیوه سعی می شود آلت مردانه با استفاده از روش های گوناگون فیزیوتراپی که نتیجه آن افزایش پمپاژ خون در ناحیه آلت است، بزرگ گردد و افزایش سایز داشته باشد.

۴- دستگاه اکستندر: دستگاه اکستندر مگنت دار یا کشنده آلت وسیله‌ای است که بر اساس کشش عمل می‌کند. این وسیله متشکل از یک حلقهٔ پلاستیکی است که به دو میلهٔ دینامیکی متصل است. در بالای این دو میله یک ساپورت پلاستیکی همراه نوار سیلیکونی تعبیه شده‌است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) را در قسمت خاص خود نگه می‌دارد. دستگاه اکستندر یک نیروی تدریجی و مداوم حدود ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ gr/cm2 را به مقطع آلت وارد می‌کند که این نیروی کشش باعث تحریک در جهت تطابق و رشد لیگمان‌های نگهدارنده و corpus cavernosum و بقیه بافت‌های آلت می‌شود.

به طور کلی روش های متنوعی برای افزایش سایز آلت وجود دارد که تاکنون هیچ یک از آنها به طور قطع جوابگو نبوده و یا صد در صدی نتیجه نداده است. سایز نرمال برای آلت تناسلی مردان از ۱۲ الی ۱۶ سانتیمتر می باشد.ما توصیه می کنیم اگر آلت تناسلی شما در این محدوده وجود دارد هرگز سعی نکنید به سراغ روش های افزایش ساز آلت تناسلی بروید و خود را با عوارضی خطرناک و جبران ناپذیر روبرو سازید.
One thought on “همه روش های افزایش سایز و اندازه آلت تناسلی ، اندام تناسلی در مردان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =