برای رابطه مقعدی یا نزدیکی از پشت بدون درد چه کنیم؟

در این بخش از آرونیوز کمی در مورد رابطه مقعدی و یا نزدیکی از پشت برای خانم ها و آقایان صحبت خواهیم کرد، قطعا با جستاری ساده در گوگل انواع مختلف راهکارها برای داشتن رابطه از راه مقعد بدون درد مطالبی نوشته شده که خواندن هر کدام از آنها خالی از لطف نیست. اما نکته قابل بحث در اینجا چگونگی ایجاد رابطه از پشت با خانمها بدون هیچ گونه درد و با بیشترین لذت است. حتما برای خانمها این موضوع کمی تعجب آور باشد که مگر امکان نزدیکی از پشت با لذت هم وجود دارد؟ پس برای رسیدن به پاسخ این سئوالتان همراه ما باشید.

رابطه مقعدی یا رابطه از عقب و یا نزدیکی از پشت

شاید اگر از ۹۹ درصد آقایان در کره زمین پرسیده شود که کدام قسمت از رابطه جنسی را می پسندید و ایده آل تان چیست، قطعا آنها رابطه مقعدی و یا رابطه از عقب را ترجیح می دهند، اما براستی چرا نزدیکی از پشت برای آقایان اینقدر جذاب و خاص به نظر می رسد. رابطه جنسی در نظر آقایان یک رویای خیال پردازانه محسوب می شود و هر کدام از آنها خود را برترین و بالاترین کس در این مورد می دانند پس قطعا دنبال محالات و عجایب جنسی نیز هستند، خواص لذت جویی در مردان گاهی آنقدر پایش را فراتر می گذارد که مرد بدون توجه به توانایی های خود هر چیزی را طلب کرده و درخواست می دهد جدای از آنکه به قدرت و توان جسمی و جنسی خود نگاهی انداخته باشد. اکثر مردانی که اصرار زیادی برای رابطه از عقب دارند معمولا دچار ضعف های جنسی هستند و سعی در تخلیه نیازهای خود دارند، چراکه که گمان می کنند ضعف آنها از کم کاری یا عدم صلاحیت شماست! و سعی می کنند با ماجراجویی های بیشتر این ایراد را از شما (!) بر طرف کنند. دسته ی دیگری از مردان هم که برای رابطه معقدی اصرار زیادی دارند که البته عده ی معدودی از آنها اینطور هستند، این رابطه را برای تکمیل لذت های جنسی می پسندند و گمان می کنند که اگر این نزدیکی اتفاق نیوفتد به دلیل کمبود آن ممکن است روزی دچار خیانت به همسر شوند.

جدای از این مسائل رابطه جنسی از عقب و یا نزدیکی از پشت، مرد میدان می خواهد (!) اگر شما بتوانید یک خانم را بدون درد و یا اذیتی از رابطه مقعدی به اوج لذت برسانید آنوقت می توانید اسم خود را بگذارید اینکاره…! در غیر اینصورت شما توانایی یا به اصطلاح خودمانی تر جنبه ی این رابطه را ندارید، هر مردی می بایست بتواند همسر خود را از رابطه جنسی شان راضی و خوشنود کند و در این میان تفاوتی بین زن و مرد وجود دارد. نمی شود در انتهای رابطه فقط حال آقا را پرسید… که آیا امشب بهتان خوش گذشته یا خیر..؟ و دیگر از احوالات خانم چیزی نپرسیم… در یک رابطه جنسی هر دو طرف می بایست رضایت داشته باشند و به عبارتی از آن نزدیکی به اوج لذت رسیده و سیراب شوند، پس آقایانی که برای رابطه مقعدی مصر هستند می بایست در بدو ماجرا نگاهی به عقب تر انداخته و ببینند آیا توانسته اند در سکس نرمال و طبیعی همسر خود را راضی کنند، اگر اینطور نبوده پس نمی توانند رابطه مقعدی موفقی را با شریک زندگی خود داشته باشند.

داشتن رابطه از عقب فقط برای آقایان لذت بخش نیست و می توان صراحتا گفت که برای خانم ها هم می تواند لذت بخش باشد اما در این دست رابطه ها علاقه میان طرفین و آرامش آقایان بسیار تاثیر گذار است، تا زمانی که خانم برای رابطه از پشت حاضر نباشد و نازش را نخریده باشید و او را از لحاظ جنسی آماده نکرده باشید چطور توقع دارید که رابطه ای ثمربخش را از این طریق داشته باشید.

آقایان احساسی و جنتلمن زمانی که در بستر با همسرشان هستند در ابتدا سعی می کنند تا محیطی زیبا و خوش بو را برای رابطه شان محیا کنند و این خود اولین گام برای پیروزی است! احترام گذاشتن به خانم ها و محیا کردن مکانی آرام و دلنشین اولین و بزرگترین تاثیر روانی را بر خانم ها گذاشته و آنها را مجاب به انجام هر کاری می کند، بعد فراهم کردن مکان، باید به سراغ نوازش و ابراز علاقه به او بروید و چندی با کلماتی محبت آمیز به همسرتان احساس موفقیت و زن بودن دهید و پس از رابطه ای کوتاه از جلو و همزمان آرام آرام بازی کردن با مقعدش کار را برای یک رابطه مقعدی دلچسب و نرمال به اتمام برسانید.
One thought on “برای رابطه مقعدی یا نزدیکی از پشت بدون درد چه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + سه =