تبلیغات عروسی در سایت جشنواره

تبلیغات عروسی رایگان در سایت جشنواره برندهای عروسی!

به دنبال مکانی مناسب برای تبلیغات عروسی هستید و شغلی خدماتی را دارید، تاکنون به سایت های زیادی مراجعه کرده اید ولی تبلیغات شما در میان هزاران تبلیغ دیگر گم شده و به همین علت ارزش کاری شما را پایین آورده است. امروز در این مقاله قصد داریم را شیوه ای نوین و در عین حال خاص را برای تبلیغات عروسی شما معرفی کنیم، اگر صاحب یکی از مشاغل خدمات عروسی هستید و دوست دارید تا منحصر بفرد جلوه کنید بهتر است سری به سایت جشنواره برندهای طلایی عروسی بزنید تا در کم و کیف ماجرا قرار بگیرید. این سایت اولین و بزرگترین در نوبه خودش است که با تمرکز بر روی برندهای عروسی سعی دارد بهترین نمونه کارها را در طی سال و به صورت مستمر معرفی کند، خب! چه فرصتی از این بهتر..!
اگر صاحب یکی از مشاغل عروسی (آتلیه عکاسی، سالن زیبایی، مزون لباس، باغ و تالار عروسی، باغ عکاسی) هستید می توانید با مراجعه به سایت جشنواره و بوسیله پل ارتباطی موجود در سایت اقدام به ارسال تیکت (پیام به همراه تصویر نمونه) نمایید تا بعد از بررسی هیئت داوران و در صورت تائید نمونه کار شما در سایت بصورت دائمی قرار بگیرد، بزرگترین مزیت استفاده از این طرح نوع و سبک تبلیغات عروسی است که اگر بخواهیم به طور تحلیلی و حرفه ای آن را بررسی کنیم، ۱۰۰ درصد بازدهی به همراه خواهد داشت.

مزیت های این نوع تبلیغات در سایت جشنواره برندهای طلایی عروسی؛

۱- نوع و سبک متفاوت از تبلیغات

این شیوه از تبلیغات تکنیکی جدید و منحصر بفرد است و طبق تحقیقات عروس مارک برای اولین بار است که همچین ایده ای می تواند ۱۰۰ درصد از مخاطبین را مجذوب خود کند. پس سعی کنید به هر شکلی که شده نام خود را حداقل با یک نمونه در این سایت ارزشمند بیاورید.

۲- رایگان بودن آن

کلیه مراحل ثبت نام، ارسال تیکت و … رایگان انجام می شود و هزینه بابت آن دریافت نمی شود. که این هم الویت بزرگی است، همانطور که می دانید هزینه تبلیغات در سایت های بزرگ عروسی زیاد است اما در این سایت با وجود اعتبار دو چندانش، می توان رایگان فعالیت کرد.

۳- بالا بردن پرستیژ کاری

مسلما در صورتی که نمونه ای از شما تائید و کاندید گردد از لحاظ وجهه و شخصیت کاری نیز برایتان بسیار موثر خواهد بود و می توانید با معرفی سایت به دیگران، از سطح بالای فعالیت خود برایشان توضیح دهید!

۴- مینیمم بازدیدهای روزانه یکصد هزار نفر

این سایت با وجود اینکه به تازگی راه اندازی شده (فروردین ۱۳۹۷) اما به صورت کاملا شگفت آوری از آن استقبال شده و روزانه تعداد بیشماری بازدید کننده را به سوی خود سرازیر می کند که خود این موضوع برگ برنده ای در دستان شماست.

۵- دریافت تائیدیه جشنواره و متمایز شدن

در صورت دریافت تائیدیه ها و گواهی های جشنواره تمایزی دیگر در تبلیغات مجازی تان رقم خواهد خورد که به نوبه ی خود بسیار ارزشمند خواهد بود.

۶- امکان دریافت اسپانسری از سایت عروسکو

ایده و امتیاز سایت جشنواره برندهای طلایی عروسی متعلق به وب سایت بزرگ عروسکو است، همانطور که میدانید سایت عروسکو بزرگترین و تنها مرجع برندهای عروسی در کشور به شمار می رود و هر کسب و کار نمی تواند در آن تبلیغات درج کند، همچنین اسپانسر بین المللی مشاغل عروسی نیز محسوب می گردد لذا شرایطی مساعد برای پیوستن به این کمپانی هم محیا می شود، چرا که در یکی از سایت های زیر مجموعه آن حضور خواهید داشت.

۷- امکان شرکت در روز اختتامیه فستیوال

روز اختتامیه جشنواره ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ در طی برپایی جشنی بزرگ فستیوال سال ۱۳۹۷ پایان می یابد که در جریان آن اولین مراسم فرش قرمز برندهای عروسی کشور نیز برگزار می شود و با حضور پر رنگی از مجله های هنری اروپایی همراه است لذا در صورت تائید کاندیداتوری، می توانید رایگان در روز فستیوال حاضر شده و در سطح کشور و فراتر از آن یعنی سطوح بین المللی هم معرفی شوید.

۸- بستر سازی برای داشتن حامی مالی

حضور عنوان تجاری شما در این فستیوال می تواند بستر ساز همکاری با یک اسپانسر و حامی قدرتمند مالی باشد که در نهایت منجر به رشد و توسعه برند تجاری شما می گردد.

در آخر این موضوع را باید اشاره کرد که حضور برند تجاری شما در جشنواره برندهای طلایی عروسی نه تنها بازدهی تبلیغاتی مثبت خواهد داشت بلکه جدای از آن امکان برندسازی و هدف گذاری های بلند مدت نیز وجود دارد و در حقیقت برای هر برندی در این حوزه که سودای شهرت در سر دارد، یک الزام محسوب می شود.

منبع: عروس مارک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 1 =