خیانت زن و شوهر

با همسر خیانت کار چه کنیم ؟ دلایل خیانت زن و مرد به یکدیگر

خیانت واژه ای تلخ و در عین حال پر کاربرد است، متاسفانه در این روزگار و با رشد جوامع بشـری و همچنین کمرنگ شدن اعتقادات و بوجود آمدن فرهنگ های غلط در میان مردم شاهد رشد روز افزون آمار طلاق و جدایی میان زن و شوهرها هستیم که یکی از مهمترین دلایل آن خیانت است. ما در این مقاله از سایت آرونیوز سعی داریم تا علل و پیامدهای مختلف پدیده خیانت را بررسی کنیم و بطور خلاصه مطلب مفیدی را برایتان ارائه نماییم.

 

چرا خیانت؟

خیانت زن یا شوهر در زندگی زناشویی می تواند علل مختلفی را شامل گردد اما به طور خودمانی حس خیانت (انگیزه و استعداد خیانت کردن) یا در خل و خوی یک شخص وجود دارد یا بالعکس گرایش خیانت در فرد وجود ندارد. متاسفانه فردی که انگیزه و آمادگی خیانت به همسر را در وجودش دارد فارغ از هر توضیح یا علت یابی در ابتدا می بایست گذشته آن شخص را بررسی نمود. به طور مثال فرهنگ خانواده و محیطی که آن فرد در آنجا سالهای زیادی از زندگی اش را سپری کرده است می تواند کلیدی برای علت یابی تان باشد. بگذارید یک مثال ساده تر بزنیم؛ فرض کنید پسری (همسر آینده تان) در یک خانواده سطح پایین رشد کرده و خیانت کردن پدر را در زندگی زناشویی والدین خود دیده است و خیانت پدر را نوعی زرنگی و بعبارتی دیگر مردانگی پدر به حساب می آورد. پس در چنین صورتی است که باید بدانید همسر خوبی را برای زندگی مشترک انتخاب نکرده اید.

 

دلایل خیانت مردان در زندگی زناشویی

همانطور که در بالا شرح دادیم پدیده خیانت می تواند ریشه در گذشته و فرهنگ و شخصیت خانواده آن فرد داشته باشد، اما اگر اینطور نیست و فرد در محیطی سالم و انسانی رشد کرده است پس باید برای علت یابی خیانت شوهرتان دست به کار شوید چرا که سر نخ اصلی در زندگی دو نفره خودتان است.

 

۱- دلایل خیانت مردان: کمبود عاطفی و نبود تکیه گاه احساسی برای مرد

شاید تصور می کردید که اولین علت را عدم رضایت جنسی مرد بیان می کردیم اما به واقع اینچنین نیست، همه ی مردان نیازمند تکیه گاهی عاطفی و مادرانه برای مشکلات و گرفتاری های روزمره شان هستند، حتما در جایی این موضوع را شنیده اید که مردان همسری را برای زندگی شان می پسندند که بیشتر از هر کس دیگر شبیه به مادرشان باشد. منظور از شباهت، تشابه ظاهری نیست بلکه حس مهروزی و فداکاری مادرانه است که اگر در زنی وجود داشته باشد می تواند بیشتر از هر چیز دیگری یک مرد را سر جایش بنشاند.

 

۲- دلایل خیانت مردان: عدم رضایت در رابطه جنسی

همانطور که می دانید مردان تمایل زیادی را به داشتن یک رابطه جنسی کامل و بی نقص از خود نشان می دهند و همیشه سعی دارند تا به بهترین نحو تخلیه جنسی شوند. پس اگر برای همسر خود آرایش نمی کنید و یا لباس های رنگارنگ نمی پوشید پس باید آمادگی خیانت و یا لغزش شوهرتان را نیز داشته باشید، هر چقدر مرد چشم پاک و قابل اعتمادی هم شریک زندگی تان باشد اگر نتوانید او را از لحاظ فیزیکی و همچنین از نظر بصری (دیداری) ارضا کنید به طور تدریجی شرایطی را برای مرد به وجود می آورید و ناخواسته درگیر خیانت شود. در ابتدا شوهر شما زن های زیبای بزک شده در تلویزیون را نگاه می کند سپس زن های زیبای بزک شده در خیابان را و در آخر ماجرا خانم همکار زیبای بزک شده را خواهد دید!

 

با رعایت همین دو نکته می توانید تا در حدود ۹۰% از خیانت شوهر در روابط زناشویی تان جلوگیری کنید، به همین سادگی…

 

دلایل خیانت زنان در زندگی زناشویی

 

۱- دلایل خیانت زن: کم توجهی و متعاقبا منزوی شدن زن

یکی از هولناک ترین اتفاقات زندگی شما می تواند همین مورد باشد، مردان باهوش هیچگاه اجازه نمی دهند تا همسرشان از روزمرگی و بی توجهی عذاب بکشد و همواره سعی می کنند تا با برنامه ریزی های ساده ای زن شان را سرگرم نگه دارند (در مقابل مردان کم هوش سعی می کنند تا با جمع آوری وسایل ارتباطی و یا تلفن زن شان را کنترل کنند!). بر خلاف باور مردها، زن اصلا هم موجودات سختی نیستند و سرگرم نگه داشتن آنها با کمی توجه به راحتی میسر می شود. مردانی که در دام مواد مخدر اسیر هستند بیشتر با این مشکل روبرو می شوند و در صورت ادامه رویه اعتیاد شان، زنشان را از دست می دهند و ناخواسته تقدیم شخص دیگری می کنند.

 

۲- دلایل خیانت زن: خیانت مرد!

مهمترین دلیلی که باعث می شود تا زنان به شوهر خود خیانت کنند، در حقیقت نوعی واکنش یا همان مقابله به مثل است. زن ها این موضوع را معتقدند که هر چیزی برای مرد خوب است برای ما هم خوب است. اگر خیانت کردن لذت دارد پس برای زنان هم لذت دارد. (البته که عقیده شان درست است) اگر شما به عنوان یک مرد به همسر خود خیانت کرده اید پس باید این را هم بدانید که ممکن است همین بلا به سر خودتان بیاید… باید بدانید که خیلی کم ممکن است پیش بیاید که زنی شروع کننده خیانت در زندگی زناشویی باشد.

 

در آخر امیدواریم که این مقاله کوتاه مورد پسند شما دوستان آرونیوز قرار گرفته باشد ، مردان و زنان به کمک همین چند اصل ساده می توانند زندگی عاری از پدیده ی شومی به نام خیانت را داشته باشید.

 

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =