روش های تنگ کردن واژن

درمان های خانگی برای تنگ کردن واژن

در این مقاله از وب سایت آرونیوز به موضوعی که بیشتر فکر خانم های جوان را به خود مشغول کرده است می پردازیم، اینکه آیا یک بانو نیاز داشته باشد تا واژن خود را تنگ کند مسئله ای نسبی و غیر قابل اندازه گیری است و در مدل های مختلف واژن می تواند متفاوت باشد، اما به طور کلی روش های تائید شده ای برای تنگ کردن واژن وجود دارد که به آنها خواهیم پرداخت.

روش های تنگ کردن واژن

 

۱- ورزش اسکات در منزل

 

اسکات، حرکتی ساده و کلاسیک است که همیشه باید جزئی از تمرین هر ورزشکاری باشد. زیرا قدرت و عمل‌کرد عضلات پا را برای دویدن بهتر، بالا می‌برد. اسکات، عضلات چهارسر ران، جلوی ران، همسترینگ و عضلات اصلی برای خم شدن زانو را فعال می‌کند، که تمام این عضلات در هنگام دویدن شما را به جلو می‌رانند.

 

۲- انجام یوگا برای تنگی واژن

 

تنگ کردن واژن با دو ورزش ساده
تنگ کردن واژن با ورزش کگل
تمرینات کگل، رایج ترین ورزش های تنگ کردن واژن هستند. در مورد نحوه انجام تمرین کگل و انواع آن، اطلاعات زیادی در دسترس است. ورزش کگل کمک می کند عضلات واژن قدرتمند شوند؛ علاوه بر این، ورزش کگل باعث می شود واژن گشاد و باز، دوباره جمع شود و به حالت تنگ و سفت اولیه بازگردد. واژن تنگ باعث می شود همسر شما در حین روابط جنسی، بتواند به ارگاسم (اوج لذت جنسی) برسد و تمایل بیشتری برای نزدیکی با شما داشته باشد. برای انجام تمرین کگل به صورت زیر عمل کنید:

به پشت دراز بکشید و عضلات پایین لگن را احساس کنید.
عضلات اطراف واژن را منقبض کنید. عضلات اطراف واژن همان عضلاتی هستند که با منقبض کردن آن ها، خروج ادرار را متوقف می کنید.
این حرکت را در یک ست ۲۵ تایی انجام دهید؛ روزانه سه تا شش ست تمرین کگل انجام دهید.

ورزش بالا بردن پاها، ورزش مؤثری برای تنگ کردن واژن گشاد است. از آنجایی که این ورزش کارایی زیادی در سفت شدن عضلات پایینی لگن دارد، بسیاری از خانم ها این ورزش را هر روز به طور منظم انجام می دهند. ورزش بالا بردن پاها، در حالت دراز کشیده روی زمین انجام می شود. هنگام انجام این حرکت، پاها را خم نکنید. پاها را چند ثانیه بالا نگه دارید؛ سپس به آهستگی ان ها را پایین بیاورید. این ورزش نه تنها شما را گرم می کند، بلکه تمامی عضلات پایین لگن را نیرومند می کند.

برای گرفتن بهترین نتیجه، این تمرین را پنج نوبت در روز و هر بار به مدت ۱۰ دقیقه انجام دهید. انجام مرتب این ورزش، باعث تنگ شدن واژن در سریع ترین زمان می شود.

 

۳- ژل های (معتبر) تنگ کننده واژن مثل ژل انار

 

ژل پرده بکارت ( hymen Gel) نوعی ژل گیاهی است که با سفت و تنگ کردن واژن و پرده بکارت می تواند باعث افزایش لذت جنسی شود.

 

۴- تنگ کردن واژن با کمک نخ

 

یکی از جراحی های زیبایی تنگ کردن واژن با نخ است البته این روش زیاد خانگی هم نیست! اما باید بدانید که این جراحی طرفداران زیادی پیدا کرده زیرا بسیاری از زنان بعد از زایمان های متعدد و یا روابط جنسی زیاد ، واژنشان دچار افتادگی و شل شدگی شده که با کمک جراحی زیبایی واژن می توان این عارضه را رفع نمود.

در این مقاله سعی شده روش جدید تنگ کردن واژن با نخ را ارائه داده و چگونگی تنگ نمودن واژن با نخ را توضیح دهیم.

تنگ کردن ناحیه واژن :
با بالا رفتن سن و سپری شدن زمان واژن دچار افتادگی و شل شدگی می شود و لازم است با روش ها و راهکار های جدید فرم واژن به شکل اول خود برگردد با کمک روش لیفت نخ می توان این کار را به بهترین نحو انجام داده و به جز بالا بردن واژن و پرینه آن را نیز تنگ نمود.

در روش های قدیمی فقط امکان کشیدن صورت و بدن با نخ امکان پذیر بود ولی امروزه با روش های پیشرفته و گسترش دانش پزشکی می توان لیفت واژن را نیز انجام داد .

این نخ ها با کمک شرکت پروم ایتالیا ساخته و ارائه شده اند و ویژگی مهم آنها قابل جذب بودنشان است با استفاده از این ابزار می توان به راحتی و با کمترین عوارض واژن یا پرینه را تنگ نمود.

نخ های تنگ کننده واژن :
با روش جدید و تکنیک های به روز زیبایی با کمک نخ همگرای دو جهته می توان عضله های واژن وم پرینه را کشیده و تنگ کرد همچنین لیفت این قسمت به صورت سرپایی نیز امکان پذیر است در این عمل نیازی به هیچ یک از روش های بی هوشی نبوده و خونریزی مشاهده نخواهد شد.

کلینیک کیمیا با کمک جراحان و متخصصین فعال در این امر و با همکاری پزشکان متخصص زنان مجرب آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی به شما مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

با کمک عمل لیفتینگ واژن می توان حالت این عضو را مانند حالت اول تعدیل کرده و ناحیه ورودی واژن با نخ تنگ کننده فرم ایده آل خود را به دست خواهد آورد.

نخ های مورد استفاده برای اعمال تنگی به واژن دارای گواهینامه استاندارد از کشورهای ایتالیا ، استرالیا و کشورهای آمریکایی می باشد.

 

۵- تنگ کردن دهانه واژن با گیاه ماریانا

 

همه گیاهان دارویی خواص خودشان را دارند و برای بدن مفید میباشند تا می توانید از دارو های شیمیایی دوری نمایید چون داروهای شیمیایی در بلند مدت استفاده از آنها عوارض خاصی روی بدن دارند و بهتر است به جای داروهای شیمیایی از گیاهان دارویی استفاده نمایید چون داروهای گیاهی عوارض خطرناکی ندارند این گیاه ماریانا خاصیت تنگ کردن مبهل دارد و لذت جنسی تان را افزایش میدهد در ادامه ماریانا گیاهی که دهانه مبهل (واژن ) را تنگ می نماید را درسایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

خواص ماریانا
تنگ کردن واژن بطور باورنکردنی
افزایش لذت جنسی در بانوان
از بین بردن عفونتها و باکتریها، از بین بردن خارش و بوی بد واژن
ایحاد تعادل در ترشحات زنانه
نحوه استفاده برای تنگ کردن واژن

روش تنگ کردن دهانه واژن (مهبل) با گیاه ماریانا
برای بار اول یک پیمانه از گیاه (به اندازه یک لیوان) را با ٧الی٨ لیوان آب مخلوط کرده و به مدت ۱۰ دقیقه می جوشانید. پس از سرد شدن جوشانده را از یک تنظیف (پارچه ای با بافت بسیار ریز) صاف کنید بهتر است این کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود. به اندازه یک استکان از محلول را جدا کرده و مابقی را درون یک لگن تمیز ریخته و به مدت ١۵ دقیقه درون لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز ،درون واژن را با یک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهید تا محلول درون استکان تمام شود.

روش های دیگر برای تنگ کردن واژن با ماریانا

۱- پودر در أب ولرم خمیر گرفته شود و در پارچه ای نازک و تمیز قرارداده شود و شب ها در مهبل شیاف شود .

۲-دوش واژینال یا طشت آبزن نشسته شود ده دقیقه

۳- تزریق به داخل واژن

این ترکیب کاملا گیاهی بوده و برای ده بار استفاده مناسب است در طی سه ماه

هیچ گونه عوارضی ندارد بلکه ضد عفونت داخلی و ضد ترشحات واژن نیز هست و خوشبو کننده واژن است . اثر هیچ داروی گیاهی و شیمیایی برای تنگ کردن واژن دایمی نیست و موضعی هست. به گزارش سماتک به طور کلی هیچ درمان قطعی ندارد لذا بهترین راهکار استفاده از قوی ترین داروهای گیاهی قابض است که در این محصول وجود دارد .

 

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 4 =