۳ راز مهم برای اینکه یک خانم خاص و جذاب به نظر برسیم!

در برقراری یک رابطه موفق همیشه پارامترهای گوناگونی مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار می گیرد به ویژه هنگامی که طرف مقابلمان جنس مخالف باشد! در این مقاله از وب سایت آرونیوز سه راز مهم را برای اینکه بتوانیم آقایان را جذب خود کنیم (رازهای جذب مردان) در ادامه شرح خواهیم داد.

 

۳ راز مهم برای جذب مردان

 

نشان دادن حس لذت جویی تان

اگر قرار باشد دل یک مرد را بدست آورید اولین مورد برای جذب آنها این است که احساس کنند شما انسان لذت جویی هستید و سرد و بی روح نیستید،در اینجا ممکن است به اشتباه بیافتید و گمان کنید منظورمان بی بند و باری یا … است. منظور از نشان دادن حس لذت جویی مجموعه ای از پالس های مثبتی است که مرد شما به این نتیجه می رسد که شما انسان راحت و لذت جویی هستید به عنوان مثال خانمی در صحبت هایش به این موضوع اشاره می کند که دوست دارد هر از چند گاهی شهر را ترک کرده و تنهایی راهی شمال شود. در اینجا شما امیال و آرزوی خود را بیان کرده اید و در واقع اینکار را انجام نداده اید، پس مرد با خود این فکر را می کند که طرف مقابل فردی لذت جو و راحت است.

در نشست های دورهمی معمولا آقایان بیشتر به خانم ها توجه می کنند، بهتر است اگر محصل هستید کمی خود را بی قید و بند در تحصیلات نشان دهید، این صحبت ها به مردان حس زن بودن و نازپروری را القا می کند که آنها عاشق خانم های لوس و اینچنینی هستند. بسیاری از خانم های جوان برای اینکه نشان دهند که مثل گربه خانگی تنبل و لوس هستند زیاده روی کرده و معمولا آقایان این رفتارها را نمی پسندند.

حفظ آراستگی و نظافت شخصی

اصلا مهم نیست چند سال دارید و یا در کدام موقعیت شغلی و تحصیلی هستید اگر می خواهید مرد مورد علاقه تان را مجذوب خود کنید باید همواره بوی خوش دهید و با استحمام روزانه بدنی با طراوت داشته باشید. پاکیزگی لباس ها و بدن بیشتر از خود لباس ها و مدل آنها اهمیت دارد و یا اینکه آرایش شما هرچه زیبا هم باشد وقتی با طراوت همراه نشود اصلا ارزشی ندارد. خانم هایی که معمولا هر روز استحمام می کنند خواهان بیشتری دارند حتی اگر بسیار کم به آرایش و مدل لباس هایشان رسیدگی کنند، جالب است بدانید که این راز مهمی برای جذب آقایان است و آنها شامه بسیار قوی در این مورد دارند، بعضی از دختر خانم ها سعی می کنند با زدن ادکلن و یا اسپری های عرق گیر تا حدودی این مورد را جبران کنند اما نمی دانند که این تکنیک ها اصلا کار ساز نخواهد بود و در نهایت در جذب مرد مورد نظر موفق نمی شوند.

 

حفظ تعادل در رابطه و عدم نمایش عشق تان

تا قبل از جدی شدن رابطه و میان آمدن خانواده ها حواستان را جمع کنید تا مبادا در عشق ورزی به مرد از او جلوتر بزنید، بعضی از خانم ها خیلی خود را مشتاق و طالب نشان می دهند، اگر عشقتان را مرد ببیند خیلی زود و طوری که فکرش را نمی کنید رهایتان خواهد کرد! همیشه باید در ابراز احساسات و علاقه تان (تا پیش از جدی شدن ماجرا) یک گام از او عقب تر باشید، به طور غریزی مردان دوست دارند برای بدست آوردن دلتان تلاش کنند البته این به معنای قهر کردن با آنها نیست! باید تعادل را در هرچیزی رعایت کنید. به طور مثال در رابطه دوستی شما تماس گیرنده نباشید و بگذارید تا او با شما تماس بگیرد.

 

در آخر

بدست آوردن و جذب کردن مردان کار چندان مشکلی نیست که نتوانید انجامش دهید تنها کافیست افراط و تفریط نکرده و همواره در یک خط جلو بروید و خود را خیلی راغب نشان ندهید.

 

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − دو =