نکات بهداشتی در روابط جنسی و اهمیت رعایت آنها !

رعایت نکات بهداشتی در روابط جنسی همواره مسئله ای پر اهمیت است که عدم توجه به برخی موارد می تواند مشکلات متعددی را برای طرفین رابطه ایجاد نماید. جالب است بدانید که رعایت نکات بهداشتی در روابط جنسی به داشتن لذت بیشتر هم کمک زیادی می کند. روابط جنسی به همان اندازه که با لذت همراه است اما می تواند به همان اندازه نیز خطر آفرین باشید، سایت آرونیوز در این مطلب قصد دارد تا با اشاره به مهم ترین نکات مواردی را هر چند کوتاه یادآوری نماید.

پر اهمیت ترین نکات بهداشتی در روابط جنسی کدام است؟ تا چه اندازه به آنها اهمیت می دهید و آیا تا کنون در مورد آنها مطالعه داشته اید؟

 

رعایت نکات بهداشتی در روابط جنسی

– مورد اول: رعایت بهداشت عمومی بدن پیش از شروع رابطه

بسیاری از افراد پیش از آغاز یک رابطه استحمام نمی کنند و معمولا شست و شوی بدن را برای بعد از آن موکول می کنند. در حقیقت این مورد نه تنها ممکن است باعث انتقال بیماری ها پوستی و جلدی و ایجاد عفونت های خفیف گردد بلکه از کیفیت رابطه هم می کاهد، اگر دوست دارید طرف مقابلتان به شما بچسبد و دوری نکند و از آغوش شما نهایت لذت را ببرد حتما قبل از رابطه جنسی یک دوش آبگرم بگیرید و بدن را با آب و صابون شستشو دهید و در صورت نیاز اصلاح موهای اضافه را داشته باشید، این مورد برای آقایان و خانم ها صدق می کند و هر دوطرف می بایست برای داشتن بهترین رابطه این کار را انجام دهند.

– مورد دوم: محل تمیزی را برای رابطه جنسی انتخاب کنید

در برخی موارد استفاده از زیر اندازهای کثیف برای تمیز نگه داشتن محل (مثلا تمیز نگه داشتن مبلمان) باعث ایجاد عفونت هایی سخت برای هر دو طرف رابطه می شود اگر از زیر انداز و یا ملحفه خاصی برای این کار استفاده می کنید می بایست بعد از نزدیکی حتما آن را در لباسشویی یا بطور دستی شستشو دهید و در جای خشک و مناسب نگهداری کنید، اگر محل انتخابی شما برای برقراری رابطه کثیف یا میکروبی باشد حتما در مورد آنجا تجدید نظر کنید!

– مورد سوم: استفاده از ژل های بهداشتی برای هر دو طرف

برای جلوگیری از بیماریهای قارچی هر دو طرف یعنی مرد و زن می بایست بطور مرتب از ژل های بهداشتی در استحمام خود استفاده کنند، باید به این نکته توجه داشته باشید که دیگر وارد زندگی متاهلی شده اید و فاز جدیدی را در پیش دارید پس بهتر است بعضی عادت های جدید بهداشتی را نیز به زندگی روزمره تان بیافزایید.

ژل بهداشتی خانم ها چیست؟

ژل بهداشتی خانم ها برای شستشوی واژن کاربرد داشته که از بیماریهای مختلف عفونی تا حدود زیادی و همینطور به طور قطعی از بیماریهای قارچی در آن ناحیه جلوگیری می کند و همچنین باعث مرطوب نگه داشتن واژن و جلوگیری از بوی نامطبوع می شود.

طبق تحقیقات ما ژل بهداشتی هیدرودرم بهترین عملکرد و قیمت را در میان مارک های دیگر داشته که با مراجعه به داروخانه ها امکان تهیه آن وجود دارد.

استفاده خانم ها از ژل های بهداشتی برای سلامتی رابطه جنسی ، نکات بهداشتی در روابط جنسی

ژل بهداشتی آقایان چیست؟

ژل بهداشتی آقایان نیز همان کاربرد را داشته و با این تفاوت به ph آن مناسب برای پوست آقایان تنظیم شده است و کاربردهای اصلی آن نیز مشابه بوده ، همینطور در پاسازی منافذ پوست و جلوگیری از جوش و آکنه بسیار موثر است.

بر اساس نظر بسیاری از مصرف کنندگان این محصولات ژل بهداشتی توصیه شده برای آقایان ژل بهداشتی شرکت آردن است که بهترین عملکرد و مناسب ترین قیمت را نسبت به سایرین دارد.

استفاده آقایان از ژل های بهداشتی برای سلامتی رابطه جنسی ، نکات بهداشتی در روابط جنسی

به راحتی می توانید با مراجعه به داروخانه ها و یا از طریق خرید اینترنتی (فروشگاه دیجی کالا) این محصولات را تهیه نمایید.

 

مورد چهارم: کنترل هیجانات جنسی در طول رابطه

بیشترین گزارشات از عفونت های شدید و وخیم رحم در زنان مربوط به عدم رعایت نکات بهداشتی به وسیله آقایان در حین رابطه است. آقایان می بایست به این موضوع واقف باشند که هر چیزی همیشه خوب نیست مثلا در نزدیکی از عقب یا رابطه مقعدی نبایستی بی مهابا عمل کنید و بدون شستشوی آلت به سراغ رابطه از جلو یا واژن بروید این کار باعث می شود تا انبوهی از عفونت های خطرناک در ناحیه مقعد به واژن منتقل شود و منجر به خطرات جدی برای همسر یا شریک جنسی تان گردد. همچنین این بی احتیاطی ها می تواند گریبان گیر خود شما نیز بشود و مشکلات اساسی را در نعوظ و… ایجاد نماید. رابطه مقعدی زمانی دلچسب خواهد شد که نکات مهم بهداشتی در قبل ، در هنگام و بعد از آن توسط طرفین رعایت شود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − پنج =