برقراری رابطه با خانم ها

چه زمانی برای برقراری رابطه با خانم ها موفق شده ایم!

در اصول ابتدایی آداب معاشرت و رابطه با خانم ها همیشه ایجاد یک ارتباط موثر و سازنده در الویت کار قرار دارد! تا زمانی که شما موفق به ایجاد رابطه با خانم ها نشوید نمی توانید در آنها نفوذ کنید و یا بعبارتی دیگر آنها را در دست بگیرید! برقراری رابطه با خانم ها اصول خاصی دارد که اکثر رعایت کردن آن برای آقایان کمی دشوار است و یا بعضا بسیاری از افراد با شوخی و خنده خانمها گمان می کنند که همه چیز روبراه شده است. اما واقعیت این نیست و برای موفقیت در رابطه با خانم ها باید زیرک باشید.

چه زمانی زمانی برای برقراری رابطه با خانم ها موفق شده ایم؟!

اولین نکته برای تخمین این موضوع، اهداف یک آقا برای برقراری رابطه است اگر شما برای یک دوستی دانشگاهی و یا یک ملاقات کاری نیاز به برقراری رابطه با خانم ها دارید باید گفت کار چندان سختی را پیش رو نداشته و تقریبا در ۹۰% مواقع آقایان موفق به ایجاد این نوع رابطه ها می شود، اما اگر قصد برقراری رابطه احساسی یا دوستی ها عمیق را دارید باید گفت کارتان چندان آسان هم نخواهد بود.

از این مباحث بگذریم و به سر اصل مطلب برویم… رفتارهایی که در خانم ها میتواند نشان از موفقیت شما داشته باشد، معمولا کمی گیج کننده است اگر در حالات صورت خانم ها حسی دوگانه مانند حس تردید یا دوراهی را مشاهده کردید شک نکنید که توانسته اید اولین و مهمترین گام را اصولی پیاده سازی کنید، زمانی که یک خانم احساس کند که می تواند به شما وابسته شود دچار حس تردید و سردرگمی می شود و در قلعه ذهنی خود محبوس می شود، از دیگر نشانه ها پرسش های جور و واجور آنها در مورد رابطه شما با خانواده تان است احتمالا از شما بپرسند: “چقدر مامانت را دوست داری!” و از این دست سئوالات…

نشانه بارز دیگری که در ۱۰۰ درصد خانم ها و در بدو یک رابطه احساسی دیده می شود، کم حرف شدن آنها در طی ۱ یا ۲ جلسه اول هست و علت آن هم بررسی و توجه بیش از حد به شماست، مطمئن باشید در این دوره کوتاه اولیه از نوک پا تا فرق سرتان را مانند یک ابر اسکنر بالا و پایین می کنند و حتی تعداد پلک زدن هایتان در واحد دقیقه را نیز محاسبه می کنند. اگر از این دوره به سلامتی عبور کنید، یعنی بیشتر راه را طی کرده اید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 19 =